MÖBLER / Bord / Spelbord 6332286

nr 633 2286

Spelbord

Nyrokoko, längd: 88, djup: 44, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 5 april 2010
kl 19:39:09

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.